| LittleLover a întrebat:

Deci, acum cateva zile am cunoscut un baiat care seamana suuper mult cu fostul meu prieten. zici ca e elstraight face
De fiecare data cand il vedeam avea tendinta sa zic uite. l pe A.[fostul meu pr]...

Si mai e o chestie foarte ciudatathinking Fostul meu prieten avea o taietura pe fata [ l. a muscat cainele cand a fost mic] si, si acest baiat C. arestraight face si tot pe acelasi obrazstraight face

Voi ce parere aveti despre toata chestia asta?straight face

aa da, pana si la ras seamanastraight face

fundalove struck

fara sa faceti bazaoh go on

Răspuns Câştigător
| ioana14 a răspuns:

Pai mai exista persoane care pot fi de la asemanatoare pana la identice nu ai dc sa iti faci vreo grija e foarte normal... funda?big grin

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ce pr. esti. laughing Te-ai visat urat? Fa-i tu si pe celalalt obraz o cicatrice ca sa nu mai aibe atatea in comun. laughing lol

| GthiK a răspuns:

Asta e o intrebare fara rost. ce vrei de fapt sa auzi de la noi? da seamana happy

| LittleLover explică:

Aveam* :d
skzhee hee