| ZapaciLaa a întrebat:

Deci acum s-a schimbat situatia de data trecuta...
Baiatul pe care il plac, pe mess vorbeste frumos cu mine, la scoala nu prea vorbeste cu mine, iar cand plecam de la scoala( plecam impreuna ), imi acorda o atentie deosebita. Cred ca el crede ca nu il mai plac si vrea sa il plac din nou, chiar daca eu inca il plac si nu stie ca am fost indiferenta doar ca sa vad cum reactioneaza... Credeti ca simte ceva pentru mine? happy Funda!

Răspuns Câştigător
| uranus1995bz a răspuns:

Draga Ana, eu sunt un pusti de 12 ani dar dau raspunsuri de 34, dupa parerea mea daca atunci cand nu te baga in seama este cu prietenii atunci din cauza asta, crede ca il faci de ras, iar daca nu e cu prietenii s-ar putea sa ai dreptate.[daca am dreptate da-mi un mesaj]

3 răspunsuri:
| SunshineGirl a răspuns:

Da,cred ca simte ceva.Probabil la scoala se simte ciudat sa actioneze, ii este rusine de colegii sai.La o varsta frageda,e ceva normal. Xcum,de placut te place, nu`i esti indiferenta, stai linistita!

| uranus1995bz a răspuns:

Cuplacere :X:*

| ZapaciLaa explică:

Multumesc mult :*:*