| JessicaLove a întrebat:

Deci. am avut festivitatea de final de liceu și prietenul meu a venit, deși in ultimele 2 săptămâni ne certasem întruna. După, l-am și purtat la o parada a liceului cu mașinile prin orașlaughing, a condus in agitație pana când m-am plictisit eu. dupa,seara, am avut banchetullaughing. A venit și acolo seara sa ma vadă. După banchet, am mers in club cu colegele, a venit și el. Și mna, el tot a venit sa danseze cu mine și așa, dar eu am plecat mai devreme acasă. De obicei când se întâmpla asta îmi scrie sms sa vadă dacă mam ajuns ok. Acum nu. Și m-am suparat, dar încerc sa nu ii zic nimic pentru ca a fost drăguț cu mine toată ziua. voi ce ziceți?

5 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Fara "deci" la inceputul propozitiei.

| DrGoogle a răspuns:

Urmeaza sa il rasplatesti cu o partida de sex, cred ca asta asteaptalaughing

| Camuflaj2017x a răspuns:

Din ce ai spus tu acolo, reiese ca iubitul tau e un cainelaughing))

| Silviaemma a răspuns:

Eu zic că ai procedat bine. Spune-i că nu poti vorbi si că nu eati suparata. Astfel sa nu se simta prost pentru ce a facut.

| georgealin2016 a răspuns:

In doua saptamini v-ati tot certat (cauza nu se cunoaste) apoi l-ai tratat cu indiferenta tot timpul zilei iar cand nu ti-a mai dat sms te-ai suparat... scuze dar ce mai vrei de la el? Ai incercat sa fii draguta cu el macar o clipa pe tot parcursul zilei? Dupa cum vad eu nu prea...atunci nu mai astepta mesaj, e si el om.