| Catalin1246 a întrebat:

Deci am si eu o intrebare, probabil prosteasca dar na, trebuie sa stiu. Ma masturbez de vreo 5 ani sa zic si s-ar putea sa o fac gresit laughing cum se face, se decaloteaza(beleste) complet si o frec sau altcumva? Mentionez ca sunt virgin

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Nu exista o tehinca generala cceptata pentru ca fiecare avem preferinte.

Atat timp cat te duce la orgasm o faci bine.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu există o „metodă de labă corectă". Fiecare freacă maimuța cum îi vine lui/ei mai bine. Există o multitudine de procedee de autoexcitare, unele folosind doar mâna, altele implică utilizarea unor obiecte ajutătoare, sau chiar ajutorul altor persoane.
Experimentează, e destul material pe net - și vezi ce anume te face mai fericit.

| SG1995 a răspuns:

Cam așa ceva și la mine era, o fac de cel puțin 12 ani și o făceam greșit, evident glandul e sensibil la atingere, dar mai ales la decalotare, deci îți trebuie exercițiu.

| Miclaus69 a răspuns:

Prima oara se scutura pana se trezeste frederico si dupa faci violent si cand iti vine sa ti dai drumu te opresti putin ca sa mai dureze si dupa iti dai drumu in palma si mananci ca sa protejezi mediul cu placere