| anonim_4396 a întrebat:

Deci, am tangență cu un băiat. Adică glumim, ne jucăm, îi place sa ma atinga, sa ma mângâie. Dar in acelaș timp observ ca acorda atentie si altei fete, adică ii place sa glumească cu ea. Întrebarea este: credeți că mă place sau doar se joacă cu mine?

Răspuns Câştigător
| Eteda a răspuns:

Baiatul incearca la amandoua, poate cu tine isi permite mai multe pentru ca accepti. Eu zic sa nu te lasi pacalita si sa cedezi asa usor. Un baiat trebuie sa lupte ca sa te cucereasca. Altfel o sa obtina ce vrea si dupa o sa te paraseasca

Răspuns Apreciat de Editori
| bbobo22 a răspuns:

Chiar tu ai spus ca glumiti si va jucati. Deci nu sunteti angajati intr-o relatie amandoi. Cu siguranta ii place sa se joace cu tine si probabil isi doresti mai mult. Cat de mult si cat de serios este asta urmeaza sa descoperi pe parcurs. In primul rand trebuie sa stii tu ce vrei de la el cu adevarat si sa incerci sa-l informezi si pe el de intentiile tale.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vrei sa te ceara de nevasta acum sa stie, de ce nu-i spui, cand imi facem nunta

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai probabil prin modul in care actioneaza, mai degraba se poate aprecia/considera ca prin modul in care procedeaza, el de fapt va testeaza modul in care reactionati. Probabil ca incearca sa intre in relatie cu o fata care sa-i permita un comportament mai... ''indraznet''. big grin

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât îi acordă atenție și altei fete nu poți ști dacă te place sau nu.
Ai putea să îl întrebi.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Multe fete cred ca daca o fata e placuta de un baiat, acesta devine proprietatea ei.
Ce ai vrea? sa intoarca privirea in alta parte daca vede si o alta fata frumoasa sau sa nu mai vorbeasca si sa glumeasca cu alta fata? Nu vreau sa scriu cuvinte mai grele la adresa unor asemenea fete, desi ma manca limba, pardon... degetele sa scriu asa ceva.

| bursucdragut a răspuns:

De obicei vanatorul care umbla dupa doi iepuri nu prinde nici unul.Eu cred ca vrea sa stii tu ce.Parerea mea e sa ai spui ca daca vrea sa te mai,, atinga" vreodata sa nu se mai dea la altele.Asa ori se va simti constrans de imprejurari si va incerca sa devina iubitul tau ori se va duce in continuare la alte fete ce ii permit sa le,, atinga". Astfel iti va raspunde el singur la intrebarea pusa de tine.