| anonim_4396 a întrebat:

Deci am vb intr-una din zile cu fostul meu prieten, precizez ca el are prietena si eu prieten. Ne-am despartit acum 2 ai deoarece zicea ca sunt prea mica pentru el si nu vrea sa-si bata joc de mine, de atunci tot imi mai scrie cateodata sa vada cum mai sunt. Eu insa de atunci mai am sentimente pentru el si cred ca si el mai are deoarece ma tot intrebat de ce mereu cand ne vedem il evit, adica de ce iar mai pasa unui fost acest lucru?, acum ultima data cand am vb cu el am cazut la comun acord sa ne vedem unde la o poveste saptamana asta dar sa nu afle si prietenii. voi ce parere aveti?. astept raspunsuri, funda :*

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

El este un baiat politicos, care stie cum sa se comporte cu o fosta prietena.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

De ce nu. Intre 2 vechi prieteni se poate accepta o intalnire.Cu conditia sa nu degenereze.