| XxKidutsa a întrebat:

Deci... am visat aseara un baiat. Il cunosc pe acel baiat, dar nu vorbesc cu el, nici macar un : " Buna! ". Am visat ca eram impreuna cu el. Imi puteti spune ce semnifica visul? Toti cei care imi raspund primesc vot. Dau Fundaaa ` :X

P. S. :Nu il plac / iubesc pe baiatul respectiv.

Răspuns Câştigător
| AnonimaDoarTaci a răspuns:

Poate nu trebuie neaparat sa insemne ceva insa cum si eu fac la fel ca tine scotocesc fiecare coltisor sa inteleg ce inseamna am sa iti spun ceva:si eu am visat tot asa un baiat cu care nu am nicio legatura dar cu care m-ai apoi intamplator am intrat in discutie si de acolo am ajuns sa devenim prieteni.Deci eu nu stiu ce sa zic, poate simti nevoia sa te imprietenesti cu el sau tie dor de un prieten.

4 răspunsuri:
| byancutza a răspuns:

Visele vin in functie de emotii de lucrurile la care te gandesti in general, u probabil cand l-ai vazut in ziua respectiva tia ramsa fara sa vrei imaginea lui si pur si simplu l-ai visat nu inseamna neaparat ceva iar cand visezi un baiat inseamna ca o sati mearga bine in ziua respectiva

| InnocentLoovee a răspuns:

Visele in majoritatea timpului semnifica ceea ce iti doresti tu foarte mult in realitate. Dar daca nu il placi sau iubesti, nu stiu ce sa spun. Sigur nu ai vrea sa fi cu el?

| XxKidutsa explică (pentru InnocentLoovee):

Nu... adica asa cred...laughing

| anneelena a răspuns:

Nimic,probabil te-ai gandit tu la el foarte mult in ultima vreme