| Andrei9090 a întrebat:

Deci aseara am facut sex cu iubita mea, m-am terminat prima oara. Dupa am mai stat vreo jum de ora, mi-a facut oral, si iar am inceput o partida si am observat prezervativul rupt si l am scos. De data aceasta nu mi am mai dat drumul. Ce sanse exista sa ramana insarcinata?

5 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Exista sanse daca ti-a ramas pe "tub".

| T6yy8r3 a răspuns:

Sansele sunt mici sau chiar inposibile daca nu ai înjectat-o. Dar oricum dupa o saptamana daca are senzații de voma sau amețeli fara motiv dai o pastila antiinsarcinat

| anonim_4396 a răspuns (pentru T6yy8r3):

Probabil te referi la pastila de a doua zi. Nu cred ca efectul mai este posibil dupa o saptamana.

| Andrei9090 explică (pentru anonim_4396):

Deci ce să fac pana la urma? Ma gandesc ca din cauza faptului ca mi am dat drumul in prima partida si ca am reluat dupa jumatate de ora si s-a rupt prezervativul sa nu fi avut lichid sau ceva. Alte pareri?

| Andrei9090 explică:

Ma gandesc sa nu fi ramas ceva in urma ejacularii la prima partida. Dupa jumatate de ora cand am reluat s-a rupt si sa se fi scurs ceva? Voi ce spuneti?