| krynutzzza a întrebat:

Deci. buna in primul rand. am venit din nou pe capu vostru deoarece numai stiu ce sa fac. referitor la baiatu din intrebarea anterioara m-a sunat aseara sa ma intrebe daca vreau sa fiu prietena lui si intr-un final am acceptat pentru ca nu vroiam sa creada ca daca il plac ma arunc repede in bratele lui azi la scoala a avut 2 ore de practica si cand a venit nu i-am zis nimic a trecu tpe langa mine s-a uitat decat si fetele ziceau : daca stai cu el dc nu vorbiti. si le-am zis 1.pentru ca sunt mai timida ce draq nu ma stiti? si 2.pentru ca nu pot sa ma duc la el daca il nu-si da pic de interes. apoi am fost afara cu fetele si ii dadui un sms cu contacteaza-ma pentru ca nu am mai avut minute si el ma intreba ca ce fac eu : bine. tu? el:bine. da nu ai minute de imi dadusi cu contacteaza-ma eu : da numai am da imi incarc acum dupa ore telu si el : bine hai sa-mi stergi numarul ca eu am gagica. si eu : mai repeta odata ca nu cred ca am auzit bine el : ce ai auzit am prietena eu: bine hai pa si inchisei. faza e dc pnm mi-a zis sa stau cu el daca are prietena? straight face de ce naiba dau eu numai de astfel de persoane. ce sa fac? ce sa-i zic? i-am dat un sms in care l-am intrebat de ce face asa de ce mi-a propus sa fiu prietena lui cand el are pe alta si nu mi-a dat nici un raspuns crying oare mai merita? straight face nu inteleg dc eu... de ce ma indragostesc de cine nu trebuie. straight face voi ce ziceti sa mai vorbesc cu el sau nu?

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

La 16 ani unii băieți, se satură de domnișoara Manuela, (ai priceput sper, ce am vrut să zic ) și caută fete care ar fi dispuse să facă sex sau femei, care ș-au început deja viața sexuală, și care vor să facă sex. Poate te-a plăcut, dar s-a gândit, mai serios, că nu are rost, să își piardă timpul, cu una cuminte, și a mințit ca are pe alta, că s-a gândit că sunt mai mari șansele, cu alta, și să nu îl încurce prezența ta, pe lingă el. Poate o alta, l-a informat între timp, că este interesată de el, între timp. Nu este singurul bărbat din lume.

| kidulinha a răspuns:

Iarta-ma dar este doar un prost care nu stie cum sa se mai distreze. Trebuie sa iti ocupi timpul, sa nu mai vorbesti cu el si nici sa nu te mai gandesti la el. Fa ceva cu fetele, iesiti thinking Nu trebuie sa-ti pese de el avand in vedere ca este un mare nesimtit. Nu mai merita nici o sansa, din partea mea. Eu asta as face. Nici nu m-as mai uita la elwinking Succesbig hug

| DeeaDeeutza a răspuns:

Doamne. crede-ma faci o mare greseala daca o sa mai fii cu el. Adica OK dc sa mai fii cu el daca u esti practic ''amanta'' lui? Trebuie sa te obijunuiesti cu ideea. si sa ai grija cu cine te pui

| DeeaDeeutza a răspuns:

Doamne. crede-ma faci o mare greseala daca o sa mai fii cu el. Adica OK dc sa mai fii cu el daca u esti practic ''amanta'' lui? Trebuie sa te obijunuiesti cu ideea. si sa ai grija cu cine te pui. ok nu mai merita nici macar o sansa. Poate sa vina si in genunchi. credemamai bine il REFUZI

| sherlock a răspuns:

Iubirea interzisa e cea mai dulce se pare. Si apoi plangeti cu lunile. Stiti in ce va bagati si tot nu va lasati pana nu faceti dauna totala. Uital! Cauta un baiat mai cuminte si plictisitor, se va dovedi a nu fi chiar asa!

| Lucy22 a răspuns:

Yo zic ca nu.Pentru ca e un mare profitor si nesimtit, sau poate ca vrea sa profite de tine. Ocupati timpul cu altceva. Daca chiar l-ai placut va fi greu, dar sper ca vei trece peste asta. Bafta (funda?)