| tighi a întrebat:

Deci cand un baiat se excita penisul lor intra in erectie si este vizibil... dar cand o femeie se excita ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Crocaa a răspuns:

Fetele cand se excita se "uda jos", elimina un lichid care face penetrarea mai usoara.Ca un fel de lubrifiant.Desigur nu e singura metoda de a-ti da seama ca fata e excitata,iti poti da seama si dupa accentuarea batailor inimii adica bate inima mai tare si mai repede, respira mai repede, etc.

2 răspunsuri:
| iustin1992 a răspuns:

Se udabig grin

| flaviii07 a răspuns:

I se intaresc sfarcurilelaughing!