| anonim_4396 a întrebat:

Deci celei mai bune prietene ii întârzie ciclu 2 zile și este virgina, singurul lucru de care a avut parte e petting și masturbare cu viitorul ei soț(cu prezervativ evident), simte ceva in burta și crede ca are sânii mai mari, luna trecută i-a venit ciclu, poate fi gravida? Eu zic ca nu

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și eu zic că nu. Doar că dorința inconștientă de a avea un copil, poate genera asemenea simptome.

| Mayhem666 a răspuns:

Daca e virgina, logic ca nu. E cumva sfanta Maria?

| Den1sa a răspuns:

Nu poate fi e doar o intirziere

| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

Da, o sa ramana insarcinata cu unghia.
Fii serioasa. Nu exista sanse.

| Adrianod a răspuns:

Ai auzit de test de sarcina? este ieftin si sigur. nu mai pune-i intrebari de copil de 12 ani, adica infantile si penibile.