| Madntc a întrebat:

Deci... credeți că într-o relație e important sexul? Eu am 16 ani și nu vreau să fac asta. Ar trebui să nu mai am relații?laughing

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da e important, dar nu stau cu o fata pentru sex, ai inteles ideea? la 16 ani este bine sa ai bune relatii cu scoala si sa vorbesti cu baieti dar sa fi cuminte

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este varsta cea mai potrivita pentru a-ti incepe viata sexuala reala dar poti sa ai/sa intretii o relatie de cuplu sau prietenie. La aceasta varsta este indicat sa practici cel mult pettingu-ul, dar si aceasta cu respectarea stricta a regulilor si bineinteles doar in cazul in care partenerul este un prieten sau iubit sigur si stabil. Multa sanatate!

| sofisis a răspuns:

La 16 ani clar NU. Nu e important sexul. Ar trebui sa fie inexistent.

| Madntc explică (pentru sofisis):

Ai dreptate!

| corinai26 a răspuns:

Hey...
La o asemenea vârstă nu e neaparat sexul.
Tu decizi când e momentul.
Nu faci sex pentru ca trebuie si cere societatea, ci din propria dorinta.
Exista multe cupluri care au o relatie fara a face sex.

| corinai26 a răspuns:

Aici deja depinde de temperament.
Eu nu ma supun in fata "gurii lumii"
Si consider ca e normal sa nu-ti pese...
Ca doar n-o sa te iei, uite toate s-au f*, eu ce sa ramin in urma