| CarlaAnneMihaela a întrebat:

Deci, cum am spus în alte întrebări, vreau să mă împrietenesc cu un băiat din şcoală laughing Şi astăzi când l-am văzut pe acolo i-am spus "hey băiatule drăguţ" şi s-a uitat la mine puţin ciudat dar am văzut un micuţ zâmbet. Ce o crede despre mine? Sau ce aş putea să fac? Mna, când îl văd parcă intru în pământ de ruşine... Fundă. :3

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Rusinea trebuia sa o ai inainte. Acum suporti consecintele.

| Mihai_Valcu_1999 a răspuns:

Continua tot asa...E singurul lucru pe care il poti face

| ylen777 a răspuns:

In primul rand incearca sa il faci sa vada ca il placi si atat..mereu baietii vor face urmatorul pashappysucces

| Denis_Robert_1993 a răspuns:

La baietii le plac fetele mai tupeiste cel putin asa sunt eu si "fratele meu" baga-te in seama cu el opreste-l spune-i. cere-i un nr de tel fa tu primul pas o sa aprecieze mult asta!winking