| iulicab a întrebat:

Deci daca ai avut urme de lichid preejaculator pe deget și ai băgat în vagin poți rămâne însărcinată?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul 100% corect este NU. Practic este IMPOSIBIL sa se formeze sarcina prin intermediul LICHIDULUI PREEJACULATOR fiindca acesta nu are in continutul sau SPERMATOZOIZI. Punct!

| anarosca78 a răspuns:

Nu mai pune aceeasi intrebare de 10 ori ca nu se schimba răspunsul, dacă nu a ejaculat înainte cu 2-3 ore, lichidul preejaculator nu contine spermatozoizi, mai ales daca a urinat între timp, fa un test de sarcină după 21 de zile dacă nu ești sigură