| Amy12456 a întrebat:

Deci, dacă el avea chiloti și eu nu, iar el a băgat-o prin spate, pot rămâne însărcinată? Mentionez ca nu a ejaculat

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In data de 17 Septembrie ti-am trimis un raspuns cat se poate de explicit in care era precizat in ce conditii se poat forma sarcina. Reciteste acel raspuns fiindca iti va fi de folos. Sanatate!

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A bagat antena in spate? Mufa in tv? Bravoo.

| RoCkKiD a răspuns:

N-ai nimic.

Ia si invata.

https://www.sexulvsbarza.ro

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde a mai bagat o daca era deja baga in chiloti?

| Violleta2022 a răspuns:

Ce a bagat prin spate? Si unde a bagat acel ceva?
Daca avea chiloti pe el, inseamna ca nu era penisul, deci...ce era?

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine nu este posibil sa ramai gravida.

| alina2k18 a răspuns:

laughing din moment ce nu ti-a bagat-o la vagin si nu si-a dat drumu... laughing

Răspuns utilizator avertizat
| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Cum naiba sa o bage dacă aveai boxeri pe el? ‘)))) Și nu, nu cred ca exista o sansa sa fi rămas insarcinata.

| Fabyana307 a răspuns:

Nu poti ramane.

| Adrian_Oprea_1972 a răspuns:

Nu