| anonim_4396 a întrebat:

Deci daca ma uit la un film porno si strang din picioare simt o senzatie faina! Ma excit sau ceva?

14 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fa asa cum ti-a explicat @InYourMind in raspunsul dat de ea, dar in plus sa iti bagi palma intre picioare in acel moment si cu degetele sa-ti atingi clitorisul nimic mai mult. Garantat placerea va deveni MAXIMA. Succes!

| Catrice a răspuns:

E fain rău de tot, așai? No, amu stai să-ți explic iо cam cum sta treaba. Deci atunci când te uiți la un film porno, te exciți cu minte și dacă strângi din piciorușe atunci sa știi ca te exciți cu corpul. Și dacă strângi mai tare ajungi la ceea ce se cheama O-R-G-A-S-M. Adică momentul ăla fain de tot, beton, trăsnet, care le place mult la fete. Pricepuşi?

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru nimportequi):

Vorbești tu sau halucinația schizofrena?

Răspuns utilizator avertizat
| Catrice a răspuns (pentru nimportequi):

Deci suntem frați. Ce bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Goete a răspuns:

Numai daca te uiti la film porno?

| ywar a răspuns:

Eu strang ce pot, prin casa!

| Stropdeploaie a răspuns:

Esti fata?

| Bradlry a răspuns:

Dacă ești fată, probabil a venit vremea să descoperi și tu masturbarea, dacă ești băiat probabil ar fi trebuit să o descoperi mai de mult timp. Documentează te sau lăsa lucrurile sa vina de la sine

| Cioboteanu_Tudor_1982 a răspuns:

Cred ca iti creste al treilea picior

| Andrrei15 a răspuns:

Cati ani ai?

| Necunoscuta03 a răspuns (pentru Andrrei15):

Andrrei15 sa stii ca nu am cumva 10 ani...doar ca nu vreau sa mi dau varsta