| KindKid17 a întrebat:

Deci, de 2 saptamani am participat la cateva iesiri cu prietenii. Am jucat multe jocuri, si am comandat de mancare. Asta-seara am jucat un joc la care trebuiau si etichete. Mai tarziu am gasit o eticheta pe spatele meu cu "Cel drag". Cand am vazut. am fost ceva gen. wtf? Adica nu sunt cine stie ce baiat. Doar ce-a care am placut-o mult timp se holbeaza la mine. alta nu mai vad. Ce sa fac acum?

1 răspuns:
| ImTheOne543 a răspuns:

Mai intai intreab-o prin biletele cu semnatura anonima iar apoi poate vei afla. Imi place ca ai spus,, nu sunt un baiat cine stie ce".