| razvy007 a întrebat:

Deci de cateva ori tot am vazut reclame pe net cum ca ar fi pastile de marit penisul. Si vreau sa stiu daca e adevarat adica daca a luat cineva sa imi spuna daca isi fac intredevar efectul sau sunt vrajeli?

5 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Nu este adevarat! nu isi fac efectul ...doar vrajeli! ti-am raspuns si prin mesaj TPU.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea penisului este stabilita pe baza informatiei inscrisa de cromozomi in ADN-ul tau in momentul conceperii, la fel ca si dimensiunea celorlalte parti componente ale organismului tau,(nas,limba,maini,picioare,urechi, culoarea ochilor sau a parului etc). Toate metodele, aparatele, cremele, unguentele si spray-urile sunt bune pentru naivi sau lipsiti de minime cunostinte despre genetica si au un unic scop si anume de a "stoarce" cat mai multi bani prin simple excrocherii. Din pacate pana in prezent nu s-a inventat nicio metoda adevarata.Cel care va reusi performanta sa produca asa ceva va deveni garantat miliardar.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Vrajeli.

| Oxymorone a răspuns:

Probabil ca functioneaza, dar are si efecte negative. De obicei asa se intampla, ti-l mareste cu riscul de-a suferi de alte alea acolo jos.

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Alea sunt vorbe în bătaia vântului... îţi spun eu o metodă gratuită şi care dă rezultate. Îţi introduci prepuţul în ţeava de la aspirator şi apeşi pe butonu de aspirare după laşi să îşi facă treaba... ţi-o lungeşte de te face cât un cal.