| anonim_4396 a întrebat:

Deci dupa ce dau o laba atunci cand ejaculez simt cum mi se 'curata' creierul si am mintea mai libera, dar nu pentru mult timp, ca simt un fel de fluturi in stomac ca si cum mi se regenereaza sperma si simt un fel de actiuni in capul meu pe la creier si devin din ce in ce mai prost ca si cum regenerarea spermei imi indobitoceste creierul si imi blocheaza gandirea si doar daca dupa ejaculez atuncia imi vin nu stiu cate in cap sa zic sunt mult mai destept ca am mintea libera si dupa simt fluturi in stomac si imi indobitoceste mintea, patiti si voi asta si exista vreun leac?

3 răspunsuri:
| Dana2103 a răspuns:

Vezi ca masturbarea excesiva chiar prosteste.

| Nyarlathotep a răspuns:

E ceva normal. Eram in pat cu una mai grasuta, si pana sa-mi dau drumul imi parea oarecum sexy. Vreau sa-ti spun ca dupa ce am terminat, simteam parca regret ca am irosit sperma pe dansa. Sunt constient ca saraca fata nu avea nici o vina, si ca si-a dat interesul sa ma satisfaca, dar imediat dupa ejaculare simteam parca voiam sa fiu in alta parte. Claritatea de dupa ejaculare parca accentua fiecare aspect negativ al ei.

| sorinel1spaidar a răspuns:

Cumetre am un prieten care dupa ce face laba i se sterge creieru de tot