| Michaela89 a întrebat:

Deci, e un baiat de care imi place.Se uita la mine mereu cand trec pe langa el, sau chiar la cativa metri departare. I-am spus ca-mi place de el, dar pe mess.Imi face observatii referitoare la imbracaminte, adica "Esti sexy!". Ce credeti? Ma place?

Răspuns Câştigător
| BlancaFantasma a răspuns:

Cand ai sa mai cresti ai sa vezi ca n`o sa-ti mai placa sa-ti spuna baietii ca esti sexy. daca te`ar placea ti-ar fi raspuns atunci pe mess cand i`ai zis ca il placi. apropo el ce a zis? am fost si eu in situatia ta imi placea de un fraier si i-am spus pe mess.a zis ca "poate" ma place si el dar nu stie sigur iti dai seama cat de nesimtit a putut fi.normal ca eu am continuat sa`mi fac sperante si i-am tot spus pe mess ca il plac il iubesc etc.eram disperata am plans dupa el vreo 3 luni, pana am intalnit alt baiat dar asta nu mai conteaza.important e sa ai grija pe cine pui ochii caci lumea e mincinoasa iar baietii pot sa te minta chiar privindu`te in ochi!(din nou am patit`o...) inceaca sa te indepartezi de el si vezi ce zice apoi.si sa nu`i mai spui ca il placi crede`ma asa facea si baiatul de care ti-amspus mai sus.se uita la mine in toate pauzele la liceu,ma suna, imi trimitea mesaje, se baga cu mine in seama pe mess mereu.eu desigur luam toate astea ca semne sigure ca e indragostit de mine! dar de fapt...a fost cea mai urata perioada din viata mea! nu m`a meritat el pe mine.deci repet:ai grija pe cine pui ochii.indragosteste`te si tu de un baiat care sa fie in stare sa isi exprime direct sentimentele nu de un las care habar n-are sa se bage in seama cu o fatahappy

| Michaela89 explică (pentru BlancaFantasma):

Nu a zis nimic, de asta ma si mir...Dar o sa-ti urmez sfatul.Mersi!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Normal ca te place, iti face complimente.

| ignore a răspuns:

Te place da nu pentru o relatie serioasa doar o aventura joaca.

| elasexygagica a răspuns:

Omg, baiatu asta te vrea in patu lui clarlove struck nu rata ocazialove struck

| dreamgirl16 a răspuns:

E doar o atractie.iar el e imposiibiil de tupeist.eu unacred ca chiar o iubire nu prea poate fii.dar nu``l cunosc, tu stii

| PatyKan a răspuns:

Se poate sa te placa. Dar ia in considerare si posibilitatea ca incearca sa se apropie, profitand de ceea ce i-ai zis.
Daca te iubea, ti-ar fi zis mai mult de "esti sexy", nu? Ar fi incercat sa se apropie de tine, s-ar fi interesat de ce ai facut...chestii de'astea. Acum tu il cunosti mai bine. happy

| Mann02 a răspuns:

Posibil, poate are o atractie fizica ( adica ii place cum arati)...

| Zurl0 a răspuns:

Dupa cum ai zis cred ca s-a indragostit de tine. Faptul ca se uita dupa tine pe strada e ceva normal ca baieti sa se uite dupa fete. El te place dar asteapta ca si tu sa il placi.Sincer da-i un raspuns baiatului. Daca cu adevarat il placi nu ii frange inimabig grin

| scumpy3000 a răspuns:

Odata ce iti face complimente inseamna ca te place!