| Deea_5433 a întrebat:

Deci... e vorba de un baiat din liceu, care a facut rost de id'ul meu.Am vorbit pe mess, am iesit in oras insa doar ca prieteni.Acum cateva zile m'a intrebat daca vreau sa merg cu el la balul bobocilor si am acceptat.De doua zile nici nu ma mai saluta cand ma vede, iar azi l'am vazut la scoala sarutandu'se cu o fata care, stie ca sunt prietena cu acel tip si cred ca stie si ca am iesit cu el un timp.Acum vroiam sa vorbesc cu el, sa clarific situatia, dar nu imi raspunde la tel, nici pe mess si am motive sa cred ca mi-a dat iggnore. Eu Ce sa inteleg din toate astea?sad

am uitat sa specific ca el vroia sa fiu cu el...adica asa spuneau toti prietenii lui, inclusiv ai mei... dar el nu mi-a spus asta niciodata

orice sfat e binevenitbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc (nu imi sta in fire), dar acel baiat nu e de tine. sad
iar cat despre fata aia asa-zisa ta "prietena"ar trebui sa uiti ca exista. straight face
bafta! :* >big grin

| thereforyou a răspuns:

Ai vorbit cu el pe mess, ai iesit cu el in oras doar ca prieteni, nu a insemnat ca sunteti impreuna. Poate ca nu te-a vrut, e normal, nu mai dramatiza atat.

| kata_5280 a răspuns:

Pai poate el a crezut ca nu il placi...si de aceea a cautat fericirea in alta partelaughing