| Elena_Delia_1998 a întrebat:

Deci,e vorba despre un baiat...
Acum 1 an imi scoteam cainele afara si m.am intalnit cu un baiat care are un husky am vorbit si ne.am plimbat atat, nu prea am tinut legatura.Acum vreo 3 luni iar ma intalnesc cu ea,radeam si făceam tot felul de glume, problema e ca de o saptamana am inceput sa stau foarte mult cu el si invers, noi fiind vecini de bloc.Ieri trebuia sa plec acasa asa ca ce s-a gandit sa ma urmăreasca pana la usa, am vorbit putin si am plecat. Dupa vreo 15 min am plecat la magazin si imi trimite mesaj un prieten comun cu el ca baiatul respectiv(Andrei) vrea sa imi dea un trandafir, prima daca am crezut ca e vreo farsa si nu am bagat de seama asa ca am plecat in casa(tinand cont ca m.am intalnit cu Andrei dar nu mi.a dat nimic) cand sa intru in casa ma opreste si imi da trandafirul(rosu) si am inceput sa vorbim lucruri total paralele.Azi cand am iesit stateam noi in grup (2 baieti stiau ca imi place de el)problema e ca m.a tot intreba daca am ceva sa ii spun iar eu negam, imediat cum am plecat in casa Andrei si cei 2 baieti au venit la geam sa ma strige dar eu cum nu m.ai puteam iesii(stau cu bunica) nu aveam ce face,problema e ca unul din baieti mi-a spus ca atunci cand vorbea cu cineva despre faptul ca mie imi place de el Andrei a auzit tot, acum chiar nu stiu, oare ma place sau nici nu ii pasa (ținând cont ca azi m.a tinut in brate 24 din 24)mersi????????

Răspuns Câştigător
| TheGirl1345 a răspuns:

Normal ca te place iar sfatul meu e sa ii spui adevarul. Si eu am negat si mi-a parut rau dupa, pentru ca aflasem ca si el ma placea si cum nu i-am spus a lasat-o balta si mna. Crede-ma nu ai ce pierde, daca nu ii spui e posibil sa ai ce pierde. Iar acum sa fim seriosi, ce baiat ii da un trandafir unei fete daca nu o place? Stiind ca sunt tot mai putini baieti care daruiesc flori fetelor.

| Elena_Delia_1998 explică (pentru TheGirl1345):

1.da trandafiri la toate fetele, indiferent daca le place sau nu
2.azi ma plimbam cu el si a venit o fata (prietena din copilarie cica) si nu grumesc, S-au asezat pe o banca si au inceput sa se pupe pe obraz foarte insistent si sa se alinfe cu "ingerasul meu" "Iubirea mea" Chestii din astea, asa ca am plecat si cand m.am intalnit iar cu ei din greseala m-au ingorat complet, crezi ca o place pe ea?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te place ma laughing) Ce semne mai tot vrei