| Den1sa a întrebat:

Deci efectiv acum seara am primit un mesaj de la un prieten baiat cu care mai vb din cand in cand (prieten nimic mai mult) un mesaj cu o tenta mai mult sexuala citez:"vreau sa te vad…..stii tu unde " si alt mesaj "ma refer dezbracata" Voi ce parere aveti de toate astea?

15 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Eu as fi curios sa stiu ce anume ti-a fost neclar. Mie mi se pare cristal.

| Den1sa explică (pentru wildthing):

Totul mi se pare clar dar vrau sa stiu cum ar rectiona altii la asa ceva si ce parere ar avea

| wildthing a răspuns (pentru Den1sa):

Cum sa reactionez? Simplu, daca imi place femeia care vrea sa ma vada dezbracat, ii spun sa ma astepte in pat, ca vin acum...iar daca nu-mi place, ii spun sa astepte, ca o sun eu pe fix.winking

| Drimmero a răspuns:

Trebuie sa iti deseneze ca sa intelegi? E decizia ta daca percutezi sau ignori, nu vad de ce a fost necesar sa faci publica asta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hmm, un mesaj le telefon, scris oarecum corect.
In rest, nicio parere.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Clar un băiat care nu respectă fetele și vrea doar sex.Acum totul depinde de tine și de ceea ce îți dorești tu de la viață,de la un băiat,de la un viitor partener. Căci el este concentrat doar pe distracție și tu dacă cedezi unor asemenea băieți,doar tu vei avea de suferit,pentru el și cei cu o gândire și comportament asemănător tu nu însemni absolut nimic,ci doar încă un nume pe lista lui de fete prostite,aburite,păcălite,înjosite. Ține minte dacă vrei să fi fericită cu adevărat și să ai parte de o viață fără îndoieli că dacă tu personal nu te respecți și te lași dată pe spate de felul cum e îmbrăcat,de situația financiară, de aspectul fizic și nu cauți să cunoști, să explorezi mintea lui, căci doar
așa vei afla dacă este un băiat bun sau vreun maniac, doar tu vei avea de suferit.

| Den1sa explică (pentru JOHNtheADVISOR):

Pina la urma a spus ca a fist o gluma dar nu prea mai vorbim

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru Den1sa):

Cu așa ceva nu este de glumit.Acum ce să zică și el să se scoată să nu cadă prost prin vorbele rostite, căci dacă era serios nu scria, nici nu pomenea de așa ceva.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Tu esti ala mindru pe FB de penisul lui de 8 cm care e de parere ca femeile nu au nevoie de placere, ca doar ai nevoie de scula pentru insamintare, nu sa faci muierea sa se simta bine? happy

| Den1sa explică (pentru GabiDumitrescu):

Wtf, nu

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Den1sa):

Tu nu, dar John nu ar fi de mirare sa fie ala. Legat de intrebarea ta, poate a incercat sa o dreaga pe asta spunind ca a fost o gluma. Personal, mi se pare impropriu sa fac asta prin telefon. Face-to-face, am spus "dezbraca-te" sau chestii similare de cateva ori si niciodata nu m-am dat lovit ca a fost gluma, indiferent de rezultat. E una dintre chestiile pe care trebuie sa ti le asumi, sau sa faci foarte clar sa reiasa ca e gluma de la inceput, dar chiar vrei sa glumesti cu asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e evident ca vrea sa faca sex cu tine?

| DenqOO a răspuns:

Pai acum depinde de tine dacă vrei sau nu sa faci sex cu el sau dacă accepți sau u astfel de mesaje

| orailibrail a răspuns:

Iri recoamnd sa-ti schimbi prietenii.

Daca binenteles, nu iti doresti sa te vezi cu el.