| anonim_4396 a întrebat:

Este un băiat care se comporta foarte frumos cu mine, si chiar dacă fac lucruri pe care in general l-ar deranja mie nu imi zice nimic, sau imi mai zice "iubi" deşi nu suntem impreuna si imi zâmbeşte in oră si il prind ca se holbeaza la mine, si cand ma uit la el îmi zâmbeşte si sublinez e super dragut si clasa zice ca suntem impreuna si lui ii convine

Răspuns Câştigător
| Optimus01 a răspuns:

Este evident ca te place. Daca nu are curaj sa spuna ce simte fata de tine si tu il placi, sfatul meu este sa te duci tu la el si sa ii spui. Mai sunt si baieti timizi.

| lilith16 a răspuns (pentru Optimus01):

Mersi de răspuns, ai cel mai bun mesaj

12 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Deja e evident că te place, ieșiți undeva în oraș beți ceva împreună, etc.

| lilith16 a răspuns (pentru SG1995):

Mersi de răspuns rolling on the floor))

| Necunoscut112 a răspuns:

Nicio porozitie nu incepe cu "deci".

| MiruD a răspuns:

Si tie nu iti convine? ☺☺☺
Dacă este el mai timid, mergi tu cu tupeu la el si zi-i vreo două... laughing)
Nu cred ca te va respinge.

| lilith16 a răspuns (pentru MiruD):

Mersi de răspuns

| Zabbyel a răspuns:

Te place la nebunie love struck

| asdfq a răspuns:

Vrajeala

Răspuns utilizator avertizat
| Mary265 a răspuns:

Eu cred ca te place dar ii e teama de un refuz

| lilith16 a răspuns (pentru Mary265):

Mersi de răspuns =)