| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu cunosc o fata e cu mine in clasa si mie imi place foarte mult de ea. Dar nu stiu daca ea ma palce! Ma puteti ajuta"? Eu cred ca m-ar place ca ma pune sa ma duc cu ea pana acasa etc.

Răspuns Câştigător
| ăăăă a răspuns:

Hey.
joaca-te adevar si provocare
daca alege provocare:
-provoaco sa spune ce sentimente are fata de tinelaughing
daca alege adevar:
-tot acelasi lucrurolling on the floor
. daca nu merge.atunci roaga pe cineva sa o intrebe pe mess.cine stie. poate va spune adevaru'
. sau cel mai bine. spune-i in fata! doar este barbat!
trimite-i de sfantu valentin o scrisoare :X...
poate ca va vrea sa fie cu tine. daca scrii din inima:X.

eu iti urez succeslaughing!
funditabatting eyelashes?
papa wave!

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Si de ce nu o intrebi? well, lumea asta a innebunit rau de tot. fetele nu vor sa intrebe baietii ca se fac de ras, baietii intreaba alt persoana ce sa fac, si unde ajungem? iti spune eu:nicaieri. du-te la ea si spune-i, si daca te place foarte bine, daca nu asta e viata mai exista si alte fete, dar daca crei ca te place, intreab-o!

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai tu trebuie sa iei initiativa findca esti baiat si asa asteapta majoritatea fetelor. cred ca trebuie sa ii spui sincer de ce simti pentru ea si sa o intrebi daca nu ar vrea sa iesiti dupa ore undeva, la o plimbare sau film.

| ăăăă a răspuns:

Mersi>big grinbig grin<
daca mai ai intrebari o sa incerc sa raspund tot asa de bine pentru a-mi da fundita big hug
papa:*!
mult succes big grin!

| communistrat a răspuns:

Daca te pune sa te duci cu ea acas anul inseamna cate place.
ok
1.trebuie sa zambesti
2. flirteaza cu ea.
3. vb despre ea(fetelor le plac complimentele)
4.intreabo ce simte pentru tine

| RazvanCool a răspuns:

Am aflat ca nu ma placewinkingwinking