| theboyinlove a întrebat:

Deci fiți atenți, acum ma caută pe toate site-urile de socializare după ce își amintise de mine și întreba dacă mai am chef sa ieșim iar eu nu am răspuns. Asta e un semn ca ii pasa de mine dar ca asa e ea nepăsătoare in anumite momente, nu se implica 100% cum spunea ea.
Acum vreau sa ii răspund dar nu stiu ce sa ii zic ca sa înțeleagă ca m-a deranjat chestia asta. Ca de 3 zile tot zice ca ieșim și nu am mai ieșit. Poate ii schimb puțin atitudinea nu stiu.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, asta este un semn de frustrare, ca i-ai scapat di gheare si nu are cu cine sa se mai joace.
Daca ii pasa de tine, nu isi batea joc de tine si te pastra.
Da-i pace si ignor-o, ca nu merita sa te introci la o proasta care vrea sa-si bata joc de tine.

| theboyinlove explică (pentru Violleta2022):

Vreau sa port o discutie serioasa cu ea in care sa inteleg dc nu reprezint o prioritate pentru ea cand iesim

| Violleta2022 a răspuns (pentru theboyinlove):

Poti sa porti 10 discutii serioase cu ea, este "zodia gemeni", adica are personalitate duplicitara, mintind si prefacandu-se cand este prinsa cu minciunica.
Totusi, ce nu-ti este clar?
Se joaca cu tine din lipsa de ocupatie!
Evident ca, nu te place atat de mult incat sa vrea o relatie serioasa cu tine, dar ii place sa flirteze cu tine, fiindca-i place joaca.

| OctavianSps a răspuns:

Raspunde! Gandeste-te cu va fi cand o vei vedea ca rade si zambeste de mana cu alt baiat. Iti va parea rau iti spun.

| Ben9648 a răspuns:

Nul baga in seama parerea me faci cum vrei