| Sakujo a întrebat:

Deci...il plac pe un tip mai mic ca mine, dar nu stiu daca si el ma place.
Luna trecuta am fost intr-un cantonament si a venit si el. In prima zi, la antrenamentul de dimineata nu am vb, dar dupa am vorbit. Mi-a vorbit despre viata lui, gen chestii personale. La antrenamentul de seara s-a uitat la mine tot antrenamentul, dar cand faceam contact vizual se uita in alta parte... la masa am vorbit si glumit.
A doua zi a fost la fel, doar ca mi-a zis ca are o prietena... o descria ca fiind perfecta, dar nu a vrut sa dea detalii.
Acum cateva zile o prietena i-a scris si i-a zis ca il plac, iar el a evitat raspunsul. Ma gandesc ca daca ma ura spunea ca nu, dar el a evitat rasp.
Am nevoie de rasp, va rog!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Trebuia sa-i zici tu asta nu prietena si aflai ce intentii avea

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Păi răspunsul depinde: dacă ești fată va fi destul de ciudat chiar și pentru o idilă. Dacă ești băiat, feel free to smash him laughing