| anonim_4396 a întrebat:

Deci îmi place de un baiat și l-am cunoscut la o petrecere

acum o luna îmi dădea like insistent la story uri și la postări vechi ca să îmi atragă atenția

După ce am vb cu el fata in fata l-am bagat la close dar nu mi mai da like la story

și la acea petrecere vorbea cu mine și venea după mine cel puțin asa mi se părea

la un moment dat a început sa vb cu alta fata la masa dar tot se mai uita la mine

Cum îl fac sa mi dea mesaj?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca nu iti mai da like, e clar...s-a terminat

| pisicutadiscordmiaumiau a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

I-am scris aseară am vb ff puțin și m-a lasat in apreciere

da mi-a trimis un reel azi deci e bine

| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai poti, fiindca deja are pe alta, odata ce si-a pierdut intersul pentru tine.

| OmBanal33 a răspuns:

Um... ii dai tu mesaj, simplu...

| pisicutadiscordmiaumiau a răspuns (pentru OmBanal33):

Poate crede ca sunt ciudata dupa

| GeorgeCazan a răspuns (pentru pisicutadiscordmiaumiau):

Și nu e mai ciudat să ne spui noua aici si nu lui? Curaj, mesaj și vezi reacția. Altfel vei sta și te vei întreba dacă te place sau nu. Înțeleg ca e mai greu pentru tine ca fată să faci pasul, dar poate e și el mai timid.

| pisicutadiscordmiaumiau a răspuns (pentru GeorgeCazan):

Sincer nu știu cât de timid e ca vb ff mult cu toată lumea

am hotărât sa i scriu astăzi
multumesc

| GeorgeCazan a răspuns (pentru pisicutadiscordmiaumiau):

Sper să ai parte de răspunsul dorit.

| Carbit9669 a răspuns:

Dai mesaj ca asa faceti toate si dupa apar neintelegeri e normal sa nu se simta bagat in seama si se duce mai departe dupa tot noi suntem aia rai