| pisi200 a întrebat:

Deci in curand vine vara si imi place de un tip dar e mai mare decat mine cu 1 an nu stiu cum sa ii arat ca il plac este un tip foarte frumos dar nu ma contider destul de buna pentru a fi cu el. Ofer FUNDA

8 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Pai vorbeste mai mult cu el si baga-l mai mult in seama decat pe celelalte persoane.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

''nu ma consider destul de buna pentru a fi cu el''
Cum ai ajuns la concluzia asta?

| AdyAdeluş a răspuns:

Daca tu nu te consideri buna poate ca nu esti. Dar nu renunta, incearca sa il vrajesti si sa te dai mai mult pe langa el, fa ceva sa ii distraga atentia. Fii cool in preajma lui. Bafta multa. Pentru mai multe detalii si sfaturi astept mesaje in privat.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru AdyAdeluş):

Scuze,dar astea sunt atributiile baiatului de cand se trage cu arcul.
Nu mai incercati sa schimbati rolurile unei femei cu ale unui baiat si invers.
Eacs.
Se intoarce lumea cu susul in jos I don't want to see

| AdyAdeluş a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Ce sa spun... fata atrage atentia cum vrea eu asa fac, si surprinzator pana acum a mers. Nu conteaza cum reuseste conteaza ca o face.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru AdyAdeluş):

Normal ca pana acum a mers pentru ca nici baietii nu mai sunt baieti.
Nu vezi ca la toti le este frica sa vorbeasca cu o fata?
Se schimba rolurile.Ei devin romantici,slabi fizic,sentimentali, iar fetele(nu toate ca iar mi se urca in cap o droaie de lume) beau mai mult ca bietii, fumeaza, vorbesc urat si au devenit mai obraznice.
Faca fiecare cum vrea, dar mie mi se pare penibil sa-mi vina o fata ''sa ma vrajeasca'' pe mine.

| AdyAdeluş a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Nu am spus asta. Si ai completa dreptate cu inversarea rolulilor mai nou. Dar nu am spus exact sa ii vrajeasca, adica sa incerce sa ii atraga mai mult atentia. Nu m-am referit neaparat la felul baietilor de a vraji o fata. O fata vrajeste cu corpul si cu aitudinea. E diferit si tu ai fost vrajit de multe fete fara sa observi.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru AdyAdeluş):

Aaa bine.Te-ai referit la limbajul non-verbal.Asta e cu totul altceva.
De obicei baietii ''vrajesc''.
De asta am fost dus in eroare.