| angelinthedark a întrebat:

Deci in sfarsit m-a iertat prietenul meu, v-am zis ca l-am mintit cu ceva si s-a supi pe mine si era tot supi dar iata ca tot el m-a sunat si i-am promis ca nu am sa il mai mint si ca sa uitam tot ce a fost rau si sa ne gandim doar la momentele frumoase, el a fost de acord si in sfarsit m-a iertathappy... voi credeti ca ma iubeste daca ma iertat sau pur si simplu vrea doar sa ma faca sa cred eu asta? Tin sa mentionez ca se comporta frumos cu mine, imi arata c ama iubeste, l-am intr azi daca ma iubeste, iar el mi -a zis:cum sa nu te iubesc? Faza e ca acum l-am sunat si nu mi-a raspunssad, deci intr mele:credeti ca ma iubeste? Oare dc nu mi-a raspu. oare mai e supi inca?

Răspuns Câştigător
| gheorghita a răspuns:

Nu mai e suparat. te-a sunat pentru ca nu mai putea de dorul tau si ca si-a dat seama ca viata lui e mult mai frumoasa cand esti tu in ea. probabil nu ti-a raspuns ca avea treaba sau dormea. stai linistita! Iubiti-va mult!

4 răspunsuri:
| tremuriciiuliana a răspuns:

Angi totul e posibil eu cu fostul meu preiten neam dat seama dupa 7 luni timp ce am fost despartiti ca mai tinem unul la altu, si in legatura cu telefonul se intampla sa nul auda sau sa fie foarte ocupat vorbeste cu el ...bafta

| LoooVe <3 a răspuns:

Pai daca nu a putut raspunde la telefon? Data viitoare sa il intrebi de ce nu ti'a raspuns!

| adela_5527 a răspuns:

Na acu nare omu telefonul si la wc... o fi avut treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate era si omul la toaleta, offf, ce-i si cu dragoseta asta, mai suna-l, o sa raspunda.