| soony a întrebat:

Deci la scoala un baiat dragut imi atragea atentia insa eu nici nu ma uitam mai tirziu insa a inceput sa-mi placa dar el nu se mai uita la mine si nu imi atragea atentia ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Rotciv a răspuns:

Trebuie sa-l tachinezihappy Sa-i atragi tu atentia! Odata ce va observa ca ii acorzi atentie va veni el la tine.

| soony explică (pentru Rotciv):

Stiti e ciudat insa imi atrage atentia acum intr-un mod ciudat, de fapt pe cele mai bune prietene ale mele le trage de cosite sau cite o palma stiti chestii din astea

| AlexXbox360 a răspuns:

Cand va mai intalniti intamplator ii atragi si u atentia sau o pui pe o colega sa ii spuna ca il placi.