| DuffyDuck a întrebat:

Deci. maine este Ziua de nastere a iubitei mele, si nu stiu ce cadou sa ii fac Vreo Idee de la Cineva! FUNDA

Răspuns Câştigător
| morningstar a răspuns:

Depinde ce ii place ei. Oricum, o seara romantica la restaurantul ei preferat e normal, cred eu. Ca si cadou, ii poti oferi un parfum pe care ea il place, o carte frumoasa, un set de aromaterapie, o cutie de bomboane ( se gasesc in forma de inimioare ), bijuterii...
si mai ales buchetul de trandafiri rosi si o scrisoare sau o declaratie scrisa pe o poza editata cu voi.

8 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Cel mai frumos cadour pentru iubita ta ai fi tubig grin Dar totusi ai putea sai daruiesti trandafiri in nr la citi ai implineste, o trusa de machiaj, o lengerie sexy pentru noapte zic ca ar fi un cadou bunbig grin Sau un tricou cu poza eibig grin Iar daca ai posibilitatea ii poti oferi o seara in 2 cu sampanie sh luminaribig grin continuare o stii si singurtongue Fundita pimescbig grin

| Mademoiselle a răspuns:

O poza in rama cu voi 2, o amintire frumoasa! Dar se spune ca atunci cand dai o poza inseamna despartire, nu stiu
daca este adevarat dar eu am ocolit deoarece imi e teama sa nu fie adevarat! O perna cu poza voastra in forma de inima ( ceva unic ), parfuml care ii place sau un urs mare roz :X eu am primit de curand unul urias si crede-ma ca dorm cu el :X e adorabil :X... Successs te puuuup :*

| LolitaLempicka a răspuns:

O seara romantica, apoi mult sex.sa o satisfaci!

| Zero a răspuns:

Draga friend o partida buna de sex cu un durex face toata faza *** n-am incercat cioa! 1

| udreaella a răspuns:

Iai 3 trandafiri si un urs mare rozlaughing mie una mi-ar placebig grin.sau daca esti desul de mare sa ai o camera a ta de fapt.o casa sa zic asa pentru maine seara o aduci la tine faci patul frumos.iei un vin bun.cu petale de tandafir.sau daca ai cada in caa mai bine pune-i ceva la ochi duo in baie dezbraco tu usor.si bag-o in cada.normal si tu pe langa ea.
big grin.succes! fundabig grin?

| OannaPunct a răspuns:

Un inel:X. Daca e ceva serios sau un ursulet Maree de plus` Si o noapte romantica\:X Funda?

| onoriu a răspuns:

Un ursuletz de plus cv de genu, crezi ca iar place?

| ZuZuLoveBKaulitz a răspuns:

Iii super puppy dog eyes i`ai o inimioara mare o sa-i placa la nebunie daca aveti si o poza cu voi poti sa te duci undeva sa ti`o lipeasca pe ea. Sau un ceas pe spate poti sa-i scrii tbx:X. Daca e obssedata dupa un parfum anume si s`a terminat al ei poti sa il kumperi u din nou happy Sau pur si simplu iesiti undeva la un restaurant ii dai un buchet de trandafiri si sigur va fi impresionata :* eu una sunt fata am primit de la fosti exact ce ti-am sugerat si tie de fiecare data am fost ft ft multumita chiar impresionata de gest:X day dreaming