| GeorgianaDragus a întrebat:

Deci mie imi place de un baiat si o prietena i-a spus [eu am zisbig grinD] ca imi place de el si a zis dahee hee mnoh lasa ca o voi cunoaste si un prieten mi-a facut cunostinta cu el si is spus ca is urata :-s si el mi-a spus mie dar apoi mai tarziu mi-a spus ca ma place si prietena mea mi-a spus vezi, poate se indragosteste de tine:X... si a zis prietenul lui ca POATE sa razgandit sau ceva de genu nu am fost prea atenta...
Ce ati face il locul meu daca v-ar cautastraight face?
I`ati spune NU pentru ca de prima data m-a respins?
Sau ia-ti spune DA pentru ca poate a avut nevoie de timp sa se gandeasca?

PS... el e mai timid nu prea spune cand ii place de cineva si nu prea vorbeste cu fete >:"

putin ajutor plizz puppy dog eyes

fundita kiss

mersi >:X:big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Este destul de urat sa fi zis asa ceva, dar omul cat traieste greseste. Important este daca invata din greseli.
Acuma, eu zic sa nu refuzi o invitatie, sa iesi cu el 1-2 ori, sa vezi cum va intelegeti, daca aveti lucruri comune si altele. Dupa aia va decideti daca vreti sa fiti impreuna sau nu. thinking

2 răspunsuri:
| GeorgianaDragus explică:

Ma refer ca prietenul lui mi-a spus mie ca el a zis kas urata nu m-am exprimat corect blushing

| カルメン a răspuns:

Poate ca in acel timp el s-a gandit ce sa faca adia sa fie cu tine sau nu. daca si tie iti place de el nu il refuza. poate apoi ai sa regreti.happy
mai ales daca mai este si putin timidhappy