| Claudia_9063 a întrebat:

Deci, nu am intretinut relatii sexuale, deci aia inseamna ca inca mai sunt virgina. El doar a ejaculat pe mine, atata tot. Maine am sa fac un test sa fiu sigura pentru ca acum sunt confuza... Oricum va multumesc pentru sfaturi!

Răspuns Câştigător
| Șușșș a răspuns:

Esti virgina, pentru ca nu te-a penetrat si nu ti s-a rupt himenul.Asa ca stai linistita.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Esti virgina.

| hotx a răspuns:

Daca sperma nu a ajuns in contact cu vaginul tau, poti sta linistita ca esti virgina si nu e nici un fel de problema. Mult succes, Simona - http://HotX.ro

| Crissttina a răspuns:

esti virgina