| Iulya9 a întrebat:

Deci nu mai pot si ma stresez mult cu asta. Nu mai sunt tentată sexual de prietenul meu chiar dacă mă iubeste, nu ma mai excită deloc cand pune mana pe mine sau ma sărută peste tot.Problema asta am avut-o de mai mult timp. Cand stau cu el simt ca imi pierd memoria cred ca de la emoții. In trecutul meu am mai facut sex cu unul si iar nu eram atrasa, l-am lăsat numai din mila. Cum as putea sa primesc pofta de sex si eu cu actualul?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A intrat monotonia solutia e discutia sau despartirea

| Violleta2022 a răspuns:

Discuta problema asta cu el, fiindca numai asa poti imbunatatii ceva.
Nu uita de igiena riguroasa inainte de sex, ca si acesta este un mare impediment, care de multe ori poate duce la reticenta saruturilor anumitor parti de pe corp.

| Sofer a răspuns:

Încercați ceva nou și descoperă noi plăceri.

| Iulya9 explică (pentru Sofer):

Dar nu sunt tentata sa o fac

| Meme10Memu a răspuns:

Capul tau sa fie cel de jos.

| Iulya9 explică (pentru Meme10Memu):

Cum adică?

| Meme10Memu a răspuns (pentru Iulya9):

* Mda.

| Meme10Memu a răspuns:

* Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu te mai intereseaza persoana lui in sine si de aceea. Sau poate tu nu prea esti interesata de sex in general.