| anonim_4396 a întrebat:

Deci o să va zic acum storytime și la urmă pun întrebare.
Pai am 13 ani și eu mai mereu mă duceam pe teren de volei în fiecare zi și jucam volei cu cine era pe acolo, erau baieți și fete multe și jucam în echipă. Acolo am întalnit un baiat de 18 ani foarte frumos, el tot juca volei cu noi și da, mă înțelegeam foarte bine cu el și am aflat că el locuiește într-un bloc cu mine și obisnuiam să mergem mai mereu acasă împreună. Și eu îl plăceam enorm de mult, eram inebunita după el. De cateva ori cand plecam acasă îmi propuse să merg la el să ne mai cunoaștem vorbim, dar eu refuzăm că trebuie să plec acasă așa îi ziceam și el zice ok. Bine pai într-o zi el a avut un accident nu grav și eu eram la școală, după școală el mă sună și îmi zice unde sunt și eu îi spun că am terminat școala (apropo el mai mereu mă întreabă daca sunt bine ), ok mai departe el a zis dacă vreau să ne vedem și eu am zis că da, deci am plecat în parcul ăla cu o padure mare ✌️( problema e că el avea prietenă doar că ea e în altă țară și locuiește acolo, gen s-a mutat ) și da am ajuns acolo l-am îmbrățișat și l-am întrebat dacă e bine, el la fel, noi ne-am plimbat enorm de mult prin pădure pentru că era foarte cald dar în pădure mai răcoare pana a început să ploua puțin și am găsit o cabana și ne-am așezat acolo și el mi-a mai pus să mă așez pe un maiou de al lui ca să nu mă murdăresc și ne uitam în galeria mea. Am vorbit mult și la un moment dat mă întreabă cate kg am și eu i-am zis și el a zis pot să te eu pe brațe să văd dacă ești grea, evident a zis că nu sunt grea dar poate eram nu stiu. Ok și am vorbit, am stat tăcuți un pic și după chiar nu am idee cum dar ne-am sărutat și eu nici nu mă așteptam la asta, ok ne sărutasem binișor pană ce să mă sune prietena mea de 10 de mii de ori și deja i-am zis că poate plecăm iar el spunea că hai să mai stam un pic. Ok la un moment dat trebuia să plecăm și înainte de asta el m-a pus pe masa de acolo și a început să mă sărute și ne-am sărutat puțin și după ne-am pornit acasa. Deci pe drum la fel m-a oprit și m-a sărutat, pe drum el îmi spunea că mă place gen, dar eu îi spuneam în continuare de prietena lui. Ok mai departe am ajuns acasă și am făcut un duș, m-am schimbat și el a zis că poare trec pe la el și ne ducem împreună la volei, ok m-am dus și acolo el mi-a făcut un ceai, am vorbit și după ne-am așezat pe o canapea și a început să mă sărute, ne-am sărutat puțin după m-a dus în camera lui și ne-am sărutat vreo 2 ore și după eu îi ziceam ca tu vrei sa mă folosești ca tu ai prietenă și etc,. și cred că deja se saturase de toate întrebările astea și am început să ne sărutăm și a început să sune prietena mea de mii de ori și l-am rugat să plec și el nu voia oricum. Pana la urmă am plecat, iar înainte de plecare eu i-am zis să se clarifice mai întai cu prietena lui și după să înceapă ceva (apropo cand eram în camera lui noi am numit asta prietenie ciudata ) ok la urma m-a sarutat pe frunte și pe buze și eu am plecat. A doua zi iar m-a chemat la el dar nu am plecat și după ne-am întalnit la volei, el era acolo de ceva timp și pentru că obosise s-a pus pe picioarele mele, m-am bucurat atunci. Mai departe următoarea zi eu veneam de la cumpărături și poc am dat peste el în timp ce intram în bloc, m-a întrebat dacă sunt bine și cand s-a dus m-a sărutat pe buze și s-a dus. Ziua aia i-am scris că nu mai vreau să am nimic cu el din cauza că nu îmi convenea că are prietenă și el nu a mai zis nimic. Ok. Întrebarea este cum credeți, într-adevăr mă placea ori avea nevoie de ceva de la mine? Vă rog spuneti-mi ce dorea într-adevăr de la mine? Apropo putea să se gândească că nu mi-a plăcut cu el cand i-am zis că nu mai vreau să am nimic cu el?

Vă rog ajutați-mă, nu mă judecați, dacă aveți un răspuns ok dacă nu, nu.

Răspuns Câştigător
| lorena1gianinak a răspuns:

Se vede ca întrebarea asta este scrisă de un copil de 13 ani. Am cunoscut copii inteligenți dar nu e cazul tău. Termina cu prostiile măi fetițo ca situația asta e corupere de minori. Chiar vrei sa bagi în închisoare un băiat de 18 ani doar pentru ca hormonii tăi umbla aiurea? Stai liniștită și vezi-ți de copilăria ta. Ce naiba e în neregulă cu unii copii în ziua de azi? Nu cred ca îți trebuie ție sex sau alte de-astea. Nu e în stare de una de vârsta lui de umbla după o copila de clasa a 7 a. Chiar nu mai învățați nimic la școală în ziua de azi?! Am un răspuns :voia doar sex cu o minora pentru ca unele minore sunt ușor de păcălit. Lasă prostiile și fa și tu ceva constructiv.

| anonim_4396 explică (pentru lorena1gianinak):

Mersi de raspuns da deci eu singură am încheiat toată asta că și eu am considerat că nu e bine ce fac, oricum după o lună eu m-am mutat în altă țară pentru totdeauna și mda nu e problema pur și simplu sunt mai mică fără cap și am vryt să mă asigur ce vroia imttradevar ac el?‍♀️ mulțumesc de sfat? aveți dreptate

| Aghireirs a răspuns (pentru lorena1gianinak):

Da ce dracu te intereseaza pe tine?
Mai copile, nu poți bagă așa usor pe cineva la închisoare.
Îți trebuie dovezi, o grămada..de unde faci tu dovezile alea?
Ca și eu pot sa spun ca Ma fu**t unu de 18 vine poliția și îl și arestează? De unde dracu scoți și tu prostiile astea?
Foarte greu se bagă pe cineva la închisoare.

| anonim_4396 explică (pentru Aghireirs):

Eu nu am făcut nimic cu el și nici nu avem ideea asta în cap, nu prea înțeleg despre ce vorbești

| lorena1gianinak a răspuns (pentru Aghireirs):

Mai, nu sunt un copil. Vorbește cum trebuie și lasă înjurăturile pentru ca eu nu am înjurat pe nimeni. De unde știi tu cum se baga la închisoare? Ai fost cumva și știi regula? Nu fac eu rost de dovezile alea ca nu ma interesează ce face ea cu viata ei. Dar, se poate ajunge la o astfel de situație foarte ușor. Vorbește frumos ca nu are rost sa ne ascundem după niște înjurături infantile. După răspunsul tău îmi dau și eu seama ca ești fata. Nu e vorba ca m-ar interesa pe mine ce face cu viata ei. Eu doar am zis ce cred și ce era adevărat. Normal ca putea sa facă rost de multe dovezi ca să îl bage la închisoare pe băiatul respectiv dar din nou asta e problema ei. Nu sunt prostii ci realități care se întâmplă, nu doar în România ci și în alte țări!

| lorena1gianinak a răspuns (pentru anonim_4396):

E foarte bine ca ai luat inițiativa tu și nu ai așteptat sa degenereze conflictul. Tocmai de aceea stătea el cu tine. Pentru ca erai mica și nu stiai multe. Stai liniștită, bucură-te de copilăria ta cât o mai ai. Toate la timpul lor. Multa bafta!

| anonim_4396 explică (pentru lorena1gianinak):

Desigur sunt de acord mulțumesc enorm de sfat

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Doar daca ti s-a urat sa mai fii si sa ramai virgina in continuare, numai in acel caz poti accepta sa te mai intalnesti cu el si pe viitor. In mod sigur esti constienta de ceea ce va urma in mod sigur si... ''garantat'', daca veti continua tot asa. Sanatate!

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu am mai continuat că după o lună m-am mutat în altă țară și na da sunt virgină oricum dacă continuam era posibilitatea să mă dezvirgineze și după să mă lese? Menționez că eu o să fac sex doar după ce mă căsătoresc e strict părerea mea, doar că eu nu-s știe cine ce frumoasa chiar posibil săi fi plăcut? Sau el și-a pus scop să facă sex, nuştiu eu l-am întrebat el a zis că nu vrea sa facă pușcărie din cauza mea

| Sofer a răspuns:

Isi pierde timpul cu tine si tu nu ii oferi decat saruturi. ofera-i pasarica ta dulce.

| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

Vă mai zic la toți ca să știți ne-am sărutat de Citeva ori și gata eu nu credeam asta corect și am terminato și da nu mai țin nici o legătură cu el sunt în altă țară, și e stupid sa spui săi ofer vaginul mai nici nu mă gândeam la asta și apropo cînd ne sărutăm nici nu-i permiteam să mă atingă in zonele alea cu toate că am fund mare deci practic eu am fost o egoists chiar crezind ca el nu e așa "

Răspuns utilizator avertizat