| corina01 a întrebat:

Deci pana la urma sunt insarcinata? Alaltaieri am facut sex, dar s-a rupt prezervatizul, si a ejaculat in mine de vreo 10 ori!
A iesit sperma...
Decii?
Fundita!

8 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Nici nu mai trebuia pusa intrebarea 100% esti insarcinata si nu e o gluma du-te la medic si fa un test de sarcina mai multe recomandari le primesti de la medic!

| Maaryyneelaa a răspuns:

De 10 ori?
Si totodata s-a si rupt prezervativul?
A ejaculat in tine de 10 ori?
Si tu mai pui intrebarea daca esti insarcinata? 99, 99% esti!
Aveti si voi grija, vedeati ca s-a rupt prezervativul prima data si luati masuri nu continuati!
Sau e doar o gluma?!

| fr4t3ll0 a răspuns:

Cati ani ai? Fiindca imi pare ca faci spam. Fiindca nu imi pot explica cum PLM poate unu' sa ejaculeze de 10 ori in tine.

| Tonita a răspuns:

Esti insarcinata avand in vedere povestea spematozoizilor care plreaca cu miii si ajunge doar unul in stomac deci poate ai noroc si nu esti dar putin probabil. FUNDA! PLZ

| Cosmin1I a răspuns:

O sa avem un nepotel.

| alabalaportocalaaaaaa a răspuns:

Felicitari,o sa fii mamica! straight face
Mai copila, ce doamne iarta-ma iti trebuie., foloseste si tu metode mai bune, ce doamne iaerta-ma.Si asa devii o criminala prin avort. rolling eyes

| viorel170295 a răspuns:

10 ori pe noapte? tu precis esti insarcinata poti sa te duci la magazin dupa scutece

| Dombi_Mario_1967 a răspuns:

Eu is tare curios cine poate ejacula de 10 ori intro noapte.....sau l-o fi facut masa cu extraterestru!