| Gogoasa24 a întrebat:

Deci pe tinder poti gasi aventuri sexuale fara obligatii? Si nu era ceva site gen Facebook dar pentru a intalni persoane cu chef de aventuri?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tinderu si badoo nu sant bune deloc, pentru sex fara obligatii trebuie sa iti faci abonament lunar pe un site oarecare tip sexdating care costa putin fara permanenta nu e scump si ai de ales intre tinere si milfuri. Orice sex implica un compromis financiar iar cine crede ca obtine gratuit asa ceva se inseala.

| Necunoscut112 a răspuns:

Depinde cum arăţi, cum vorbesti, cum "te vinzi". Orice are un preţ.