| yappi a întrebat:

Deci... Relatia dintre mine si prietenul meu merge chiar bine zic eu.Chiar daca avem din cand in cand cate o neintelegere ne-o rezolvam repede dar eu nu inteleg ceva.De fiecare data cand iesim in oras el ma intreaba daca sunt de acord sa vina si cate un prieten de al lui.Eu spun ca nu ma deranjeaza bineinteles si nici nu ma deranjeaza pentru ca ma simt bine cu ei sunt majoritatea prieteni comuni dar daca il chem la mine la un film sau chiar numai sa imi faca o vizita de fiecare data imi spune ca vrea sa fim doar noi doi.Nici nu mai stiu de cand nu am mai iesit doar noi doi in oras probabil din prima saptamana de cand ne vedemhee hee. De fiecare data cand ne intalnim nu conteaza ca este sau nu cineva prin prejma ma imbratiseaza si ma saruta.Singurul lucru care nu poate sa il faca daca sunt si altii de fata este sa imi spuna ca ma iubestehee hee. Cand suntem doar noi este asa sensibil si grijuliu iar cand suntem cu altii isi revine repede la atitudinea de baiat rau fara sentimente.Am inceput sa ma obisnuiesc cu el sa il inteleg toti avem defectele noastre si el are nevoie de multa rabdare cu mine la cat sunt de incapatanata si suparacioasa si lasam fiecare de la noi in o anumita masura dar nu inteleg ce vrea sa insemne faptul ca nu am mai iesit in ultima vreme doar noi doi! Dau FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Andreutsa25 a răspuns:

Sper sa nu gresesc cand spun asta, dar eu cred ca voi nu ati intretinut relatii sexuale si el isi doreste asta...ba mai mult, incearca sa evidentieze asta prin faptul ca iti cere sa fiti doar voi doi cand va uitati la film la tine sau vine in vizita.Probabil in fata prietenilor vrea sa pare dur, iar in particular sa te impresioneze pe tine.
Nu stiu ce varsta aveti, dar daca sunteti majori cred ca in relatia voastra ar trebui sa existe mai multa maturitate si sa vorbiti despre asta pentru ca nu e chiar in regula. happy