| Mariiiiiiiiiiiiiia a întrebat:

Deci, sa incep cu inceputul. Il plac, vorbesc mult cu el, glumim despre noi, se uita dupa mine. Imi zambeste, intra des cu mine pe mess, alege cele mai dragute semne [ :* big hug ]. Il place enorm. Radem, glumim si ne simtim bine. Credeti ca ma place? Ar fi bine daca i-as spune ca il plac?

3 răspunsuri:
| Nu a răspuns:

Spune-i, dar nu pe mess.

| neutrino a răspuns:

El, momentan se joaca. Tu, ar trebui sa stii cand sa taci.

| Wiggly a răspuns:

Se pare ca te place si chiar mai mult de atat, se simte bine in compania ta.
Parerea mea e sa-i spui ceea ce simti si probabil dupa asta o sa auzi si varianta lui.
Nu ai nimic de pierdut oricum ar fi...