| killer212121 a întrebat:

Deci sa va povestesc:este o fata cu 1 an mai mica decat mine,ne-am imprietenit acum cateva saptamani si am vorbit asa putin, dupa ne-am mai intalnit la un concert si atunci am vorbit mai mult m-a tot lovit (in glume) si dupa am povestit mai mult pe facebook.A inceput sa ma sune, ma cheama afara tot imi pune "pupici"si uneori ma "obliga" si pe mine laughing. Putin dupa ora 00 aseara am sunat-o sa ii spun La multi ani! s-a bucurat si nu a crezut ca o voi suna si am auzit-o parca cand spunea:oo ma suna.laughingBun si dupa cateva minute vine la mine cu un prieten cu masina(ea si-a lasat prietenele la ea acasa) ca sa ma pupe pentru ca am sunat-o si am povestit mai multe.Eu nu stiu ce sa cred si noh lamuriti-ma laughing)

34 răspunsuri:
| an0therkid a răspuns:

Te place

| killer212121 explică (pentru an0therkid):

Hmmm tot nu sunt sigur si mie si groaza sa o intreb!

| an0therkid a răspuns (pentru killer212121):

Da

| an0therkid a răspuns (pentru killer212121):

De ce? te mananca? laughing

| killer212121 explică (pentru an0therkid):

Ok multumesc de raspuns.

| killer212121 explică (pentru an0therkid):

Pai noh...as vrea sa vad ce simte pentru mine mai ales ca inainte visam la ea laughing

| an0therkid a răspuns (pentru killer212121):

Invit-o la un suc/film si asa aflii mai multe

| killer212121 explică (pentru an0therkid):

Ok,asa am sa fac big grin.

| MarioQWERTY a răspuns (pentru killer212121):

Pai ea a aratat deja ce simte daca e asa cum spui tu in intrebare.ce mai vrei sa faca saraca fata, pana la urma o fata se simte mult mai rau ca un baiat daca tot insista si nu primeste nici un semn. Spune-i ca simti ceva pentru ea decat sa fiti simpli prieteni si gata.

| killer212121 explică (pentru MarioQWERTY):

Asa ma gandesc si eu doar ca nu am stiut sigur si plus ca e complicata...niciodata nu stii ce vrea de fapt dar observ ca doar cu mine se comporta asa dintre toti baietii.

| killer212121 explică (pentru MarioQWERTY):

A spus ca ii sunt drag si ca nu ii place de mine

| killer212121 explică (pentru an0therkid):

A spus ca ii sunt doar drag si ca nu ma place.

| an0therkid a răspuns (pentru killer212121):

Aaa, pierderea ei laughing

| MarioQWERTY a răspuns (pentru killer212121):

Pai daca ti-a zis ca ii esti doar drag, incearca sa fii mai indiferent, sa vezi daca e afectata cu ceva sau nu..De obicei asa se intampla, noi umblam dupa fete si cand ne plictisim umbla ele dupa noi laughing, stai linistit ca mai sunt fete pe pamant, oricum admir curaju ca ai intrebat-o, Felicitariwinking

| killer212121 explică (pentru MarioQWERTY):

Multumesc daca vrei sa aflii cev intrebi laughing) si chiar o sa fiu indiferent.

| killer212121 explică (pentru an0therkid):

Da si normal laughing)

| MarioQWERTY a răspuns (pentru killer212121):

Pai eu nu inteleg, la ce te-a amagit atata timp daca nu voia nimic? Ori e speriata de o relatie si nu inteleg de ce daca tot a ajuns pana in punctul ala. Daca mai continua cu jocu asta cu pupici si sa va tot vedeti, intreab-o care e scopul lor, daca tot nu simte nimic pentru tine

| killer212121 explică (pentru MarioQWERTY):

Nu stiu ce sa zic dar a mai avut multi prieteni desi are 15 ani...m-au sfatuit si altii sa o las balta, dar o sa vad eu ce o sa fac.M-am gandit sa las lucrurile sa decurga de la sine.

| MarioQWERTY a răspuns (pentru killer212121):

Asa e cel mai bine, timpu le rezolva pe toatewinking, oricum e bine ca prinzi experienta si in alte situati o sa stii mai bine ce ai de facut, nu lua refuzul asta ca pe ceva personal, se mai intampla. oricum in viata trebuie mereu sa incerci, daca intrebi 20 de fete daca vor o relatie cu tine, 19 din ele poate sa refuze dar una dintre ele tot va accepta, bafta

| killer212121 explică (pentru MarioQWERTY):

Exact,multumescwinking

| MarioQWERTY a răspuns (pentru killer212121):

Deci i-a ca pe un lucru pozitiv ce ti s-a intamplatwinking nu fii suparat ca fiecare lucru se intampla pentru un anume scop, poate nu ea e persoana cea mai potrivita pentru tine

| killer212121 explică (pentru MarioQWERTY):

Mda poate.

| JustHappiness a răspuns:

Te place. Profită, dacă nu cumva are prieten sau tu ai prietenă.

| killer212121 explică (pentru JustHappiness):

Nu nu are si nici eu.

| JustHappiness a răspuns (pentru killer212121):

Atunci profită de şansa asta şi încearcă să vorbeşti cu ea, să aprofundezi subiectul ''posibil cuplu'' într-un mod subtil, să nu-şi dea seama de la început de intenţiile tale. Dacă ai intenţii cu ea, desigur.

| killer212121 explică (pentru JustHappiness):

Bun da-mi o idee cum sa aprofundez subiectul respectiv.

| MarioQWERTY a răspuns (pentru killer212121):

Nu te lua dupa ce a zis Just ca e gresit total..frate ea ti-a aratat ca te place, tu crezi ca o fata iti trimite sms-uri cu pupici si chestii din astea ca nu te place? Sau mai ales sa vina in noaptea de revelion sa te pupe lasandu-si prietenele acasa si sa isi petreaca putin timp cu tine? Ea ti-a aruncat mingea la fileu cum se spune, acuma incearca sa o trimiti inapoi tongue, invit-o in oras la un suc, dupa aia mergeti la un film, si ii spui ce ai pe suflet tongue, apropo cati ani ai?

| killer212121 explică (pentru MarioQWERTY):

Implinesc anul acesta 16.

| 1stResponder a răspuns:

Ca te place? laughing Afla si tu! Din ce ai spus tu inseamna ca te place, chiar mult si apreciaza atentia ta fata de ea. Go on!

| killer212121 explică (pentru 1stResponder):

Nu stiu ce sa ziclaughing da-mi id tau te rog big grin

| MarioQWERTY a răspuns:

Pai fetita aia e indragostita lulea nu iti dai seama? Eu spun sa ii impartasesti si tu aceelasi lucru pana nu o sa fie prea tarziu..sa nu se sature sa te tot agate si tu sa nu dai nici un semn, de obicei asa se intampla

| SB_Kornel_1995 a răspuns:

Https://apps.agorapulse.com/tab/contest/18370/entry/546560?sort=vote dai un vote te rog mult braduluiwinking Ma vei face foarte fercit daca vei vota Hai sa fim azi mai buni Un 2014 plin de succes si fericire happy