| Tudor_7631 a întrebat:

Deci.sunt obsedat de o fata! Nu stiu...nu pot rezista 1 ora fara sa ma uit la ea. Vreau sa ii fiu mai apropiat, sa ma bage si ea in seama, sa o vad mai des ( adica sa stau cu ea). Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| catalusca_4473 a răspuns:

Daca ea nu te baga in seama inseamna 2 lucruri ori ca tu nu prea te pricepi sa te bagi in seama ori ca ia si-a dat seama ca tu esti nebun dupa ea si te lasa sa fierbi, asa ca la fel ca si cele 2 spuse mai sus ai si 2 solutii f simple :1 incerci sa o lasi mai moale cu privitul si aproape te faci pe indiferentu exact ca si cum ea nu a-r mai exista in clasa aia, abia atunci tu dandu-ti seama daca ea avea sau nu vreun gand cu tine sau macar ti-ai da seama daca ea a inteles ceva din privirile tale ori 2 incerci sa si comunici cu ea incepand cu un buna, ce mai faci, esti de acord ca dupa ce iesim de la ore sa te conduc acasa? sau crezi ca s-ar supara prietenu tau? iar dupa aceasta intrebare dandut-i si tu seama daca ea are sau nu prieten iar daca iti da de inteles ca este solo bagate nu mai astepta ca dupa o sa iti para rau ca pentru o incercare cu un buna si cu un ce mai faci vei vedea fata visurilor tale in bratele altui baiat

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Ai putea vb cu ea.incepe prin ai zambii, ai trage cu ochiul ai vb frumos! j un sfat niciodata nu-i arata ca ai facut o obsesie din ea! se va speria! ia.o incet, finutz!

| stef87 a răspuns:

Vorbeste cu ea, vezi cam ce gandeste si daca are o fire deschisa fata de tine, spune-i ce simti!

| zelda a răspuns:

Daca tu consideri ca ea este o fata careia sa-i poti spune deschis ceea ce simti pentru ea atunci fa-o. Poate ca nu te baga in seama pentru ca si-a dat seama ca tu o placi foarte tare si poate ii este rusine sa vorbeasca cu tine. Incearca tu sa o abordezi, poate asa o sa te bage si ea in seama dupa ce vede ca ai avut curaj si te-ai dus tu primul la eahappy.
Buna asta cu arata-i portofelullaughing

| Cristy990 a răspuns:

Simplu:Arata-i portofelul laughing