| anonim_4396 a întrebat:

Deci,toti prietenii pe care i-am avut dupa ce ne-am despartit mi-au dat ignore pe mess, iar pe facebook m-au blocat. nu am inteles niciodata de ce. voi ce ziceti? (dupa o anumita perioada m-au scos de la ig)

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Probabil ca nu vroiau sa mai existe ceva sa le aduca aminte de tine, vroiau sa intrerupa orice legatura. Te-au scos dupa o vreme de la ignore pentru ca au scapat de frustrari si nu mai sunt nici sentimentele asa puternice thinking

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deci nu-ți mai pui întrebări privind persoane care nu îți mai sunt dragi!
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| Lamaitzza a răspuns:

Ori au reactionat la nervi ori au probleme mintale.
Craciun fericit!

| Alle15 a răspuns:

Inseamna ca nu te-au agreeat destul de bine, si destul de mult! Incearca sa arati putin ca'ti este dor de ei si poate vor intelege situatia! Sau in cel mai rau caz, nu te.ai fost prieteni asa cum ii credeai! Sper sa repari totul ..bafta si sarbatori fericite :*

Răspuns utilizator avertizat
| December a răspuns:

Poate sa fi fost o reactie de moment, la nervi sau pur si simplu au vrut sa intrerupa orice legatura cu tine crezand ca e mai bine pentru ei. Daca e o reactie la nervi, se mai intelege (pe moment).

| CristianAnonymous a răspuns:

Vroiau sa nu vorbeasca cu tine sa te lase o perioada pentru a trece mai repede despartirea happy treci peste si da te va scoate de la ignorehappy