| anonim_4396 a întrebat:

Deci,toti prietenii pe care i-am avut dupa ce ne-am despartit mi-au dat ignore pe mess, iar pe facebook m-au blocat. nu am inteles niciodata de ce. voi ce ziceti? (dupa o anumita perioada m-au scos de la ig),

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Posibil ca tie sa-ti placa un anume tip de comportament si infatisare,la un baiat.
Si chiar daca e vorba de persoane diferite,reactioneaza cam la fel toti,fie i-ai parasit tu,fie ei au vrut sa se desparta.
Concluzia ar fi ca ar trebui sa schimbi putin ceva,la urmatorul baiat de care iti va placea, alege altfel, dupa alte criterii.
Asta ar fi o posibila cauza, sunt si altele.
O despartire nu e ceva placut pentru nimeni, nici chiar pentru cel ce o doreste si o provoaca.Asa ca,din vinovatie sau frustrare,e posibil sa treci printr-o asemenea situatie(ignore,etc)
Si cum timpul inchide ranile si rezolva multe,incet,incet, revin cu totii la ganduri mai bune!happy
E normal sa te intrebi si sper ca explicatiile mele te-au lamurit cat de cat.
Cauta un altfel de baiat, cu caracter si conceptii diferite decat ale celor cu care ai fost pana acum.
Si, poate, vei avea surpriza si sa nu te mai desparti de el si sa nu-ti mai pese de orice ar fi putut face "fostii".
Craciun fericit sa ai si sa fii mereu zambitoare!

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pentru ca au vrut sa te uitewinking

| Ady2098 a răspuns:

Te urasc sau au ceva personal cu tine ori vreo gluma proasta dusa la extrem:d