| anonim_4396 a întrebat:

Deci... Un baiat a aflat ca il plac si acum uneori doar ma saluta si in rest ma ignora, iar rareori se comporta cu mine normal. Oare ma place? Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| RaduOBC a răspuns:

Cel mai bine ar fi să fii sincera cu el și sa ii spui că te deranjează cum procedează și a îl rogi să se schimbe....asta sau să îl părăsești.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inseamna ca nu te place

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a afla daca are si de ce natura sunt sentimentele lui fata de prrsoana ta daca acestea exista, poti afla doar de la el prin adresarea directa a unei intrebari pertinente. Nu este deloc deplasat sau anormal, ca fata sa fie cea care ia initiativa. Succes!

| anonimegirl54 a răspuns:

Nu te place....inceraca sa scape de tine