| Ava1231 a întrebat:

Deci un site mai handicapat ca asta clar nu exista!
Administratorii sau cum naiba s or numi șterg întrebări care sunt perfect normale si foarte decente.
Deci va rog mult de tot, daca tot mi-ati sters 9 intrebari si probabil o veti sterge si pe asta... stergeti-mi CONTUL CU TOTUL! Mi e scarba de mizeria asta

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ei le sterg in functie de raportarile utilizatorilor. Or fi normale si decente doar pentru tine si altii ca tine.

| epurasu a răspuns:

Nu te supara, da cate intrebari de doi bani pui aici chiar meriti sa ti se stearga. Ai intrebat ce sa faci ca noul tau iubit sa nu-si dea seama ca nu mai esti virgina! nimic nu mai poti face, crezi ca el poate fi pacalit nu nici de cum.

| Ava1231 explică (pentru epurasu):

Aia n o sters o
Au sters altele mult mai serioase. In care chiar ceream ajutor.

| johnnny123 a răspuns:

Întrebări ca alea cu "Noi femeile toate suntem frumoase, iar voi bărbații toți sunteți urâți"?

Alea nu erau nici măcar întrebări, erau niște afirmații.
Dar e mai ușor să spui că siteul e handicapat decât să respecți niște reguli simple.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă sunt întrebări spam adică repetitive pe același subiect, de aceea îți sunt șterse.
Încearcă să-ti aduni ideile într-o singură întrebare.

| YorickRosto a răspuns:

Buna.
Nu cred ca are rost sa te iei de moderatorii de pe TPU, acestia incearca sa faca o treaba destul de buna, mai ales la nivelul imens de intrebari care sunt postate zilnic. Sunt sigur ca intrebarile tale au incalcat termenii si conditile site-ului.
Succes si la cat mai multe intrebari nesterse in continuare.

| ZianRaisa a răspuns:

Du-te la un control, te consumi prea tare pentru nimic

| plutele a răspuns:

Ok se rezolva