| anonim_4396 a întrebat:

Deci va rooog ajutati`ma, Cum sa imi conving parintii sa ma lase la bunica saptamana viitoare?

Am mai fost acolo vacanta asta iar ei nu prea s`au descurcat cu treburile casei fara mine si au spus ca nu ma mai lasa!

dar cum sa-i conving sa ma mai lase?!?!? numai o saptamanaa.

De acolo este si prietenul meu si dupa saptamana asta care vine pleaca de`acasa pentru 2 luni. si numai saptamana viitoare il mai pot vedea.

Va rog dati`mi sfaturi sau ceva Orice! sa ii fac pe parinti sa ma lase acolo!

va rooog cryingcrying. funda + vot sad

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Pai spune-le ca esti in vacanta si ai si tuh dreptu sa iti evzi bunici ca tie dor de ei si de pr tai de acolo. ca daca nu in vacanta cand sa te duci acolohappy
si in leg cu trebuie casei sunt destul de mari sa se descuce singuristraight face

2 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Explicale ca e foarte important pentru tine sa mergi.ca vrei s-so vezi pe bunica, daca sunt niste parinti intelegatori te vor lasa daca nu.nu tare spera.

| RapperuL_7603 a răspuns:

Spunele ca acolo sunt prieteni tai[inventeaza un motiv] si roaga-i enorm sa te lase,ca sa te distrezi, ca este cald afara, ca toti prieteni tai au plecat si tu stai singura prin cartier.[bft]funda? puppy dog eyes.