| Barosanusteffan10 a întrebat:

Deci vin cu o întrebare. Îmi cam place de o fata, seara când ieșim in parc sta lângă mine, îmi pune mâna după gât și ieri intr-un fel sau altul a dat sa ma ia de mâna. Oare ma place? Nu știu ce sa fac.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta trebuia sa o faci tu, nu ea.
Te place.
Dar tu stai langa ea ca Sfinxul din Bucegi.

| Sofer a răspuns:

Sunt semne clare ca te place.

| Barosanusteffan10 explică (pentru Sofer):

Asta zic și eu, dar aseară când am vorbit cu ea, intr o seara.a început sa râdă când i-am zis dacă vrea sa fie ceva..sa mai încerc?

| Sofer a răspuns (pentru Barosanusteffan10):

Încearcă cu ea. Dar ai grija sa nu te îndrăgostești de ea. Ieși cu ea mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si zici ca e tot fata din iunie?

| IanaIana9 a răspuns:

Sunt fte jucăușe, ai grijă, poate doar să te întărâte.Sau...te place dar nu se simte bine să ți-o spună și arată asta prin gesturi, fii primul care face un pas puțin mai avansat, așa îi vei oferi puțină adrenalină să se miște din punctul care stă, Da.i-ai zis că poate să începeți ceva mai mult, însă poate fi genul de persoane care nu vrea să recunoască și așteaptă pași de la tine.

| Barosanusteffan10 explică (pentru IanaIana9):

Cum as putea face pasul ăla avansat? Eu am de gând sa o tratez cu indiferenta puțin, oare o îndepărtez dacă fac asta?
Râde la toate glumele mele, a vrut sa rămânem singuri? n am avut curaj de nimic.

| IanaIana9 a răspuns (pentru Barosanusteffan10):

Sărut-o pe neașteptate...vezi ce reacție are, nu-ți fie frică, acest pas te va ajuta să-ți dai seama ce vrea ea.

| Barosanusteffan10 explică (pentru IanaIana9):

M-am gândit și la asta, dar îmi e sa Nu stric de tot sau dacă nu, o palma.

| IanaIana9 a răspuns (pentru Barosanusteffan10):

Și o să aștepți așa să te joace pe degete? Să te umilească? Fii bărbat și înfruntă tot, chiar și o palmă.

| Emmanuel10016 a răspuns:

Si ce ai vrea sa iti dau eu o parere?
La cum sunt fetele din ziua de astazi niste animale tiind sa cred ca te atrage in plasa si isi bate joc de tine, cum vrei, daca vrei sa fii cu ea fii cu ea, daca crezi ca nu isi bate joc de tine desi mi-e greu sa cred.

| sebibengosuu7 a răspuns:

Ia lecti de iubire de pe siteul asta hanime.tv