| anonim_4396 a întrebat:

Deci vineri i-am făcut oral unu tip...și îmi e sa nu mă fi infectat cu ceva...cum pot să știu?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, cam toate bolile pe care le are tipul ala, le-ai luat si tu prin sexul oral, neprotejat.
Mergi la un cabinet de boli dermato-venerice si cere sa faci TOATE analizele de boli cu transmitere sexuala.
Va costa foarte mult, fiindca unele sunt f scumpe, dar merita, ca-i vorba de sanatatea ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Sper ca mama ta sa vada si mesajul asta, macar sa te duca de urgenta la medic, sau sa te supravegheze mai serios decat a facut-o pana acum, asa cum iti supravegheaza telefonul ca nu-i normals a te dedai la 11 ani, la perversiuni sexuale.

| LoveSleep a răspuns:

Dacă scuipi sânge atunci când te speli pe dinți...

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Greu e sa fii mica si proasta si usor de manipulat.

| Crackman a răspuns:

Șansele sunt cu mult mai mici dar exista
Poți la fel de bine peste o săptămână să faci un test pentru boli cu transmitere sexuala

Răspuns utilizator avertizat
| Dintrebare a răspuns:

Daca vrei sa stii sigur, trebuie sa iti faci analizele. Cum altcumva crezi ca ai putea stii tu sau, si mai sigur, noi? Daca tipul avea hpv ai luat si tu. In rest, hiv, hepatite, sifilis sanse mici sa iei prin sex oral. Dar astea sunt doar presupuneri. Sfatul meu este sa mergi iti faci analizele daca esti speriata.

| Goete a răspuns (pentru Dintrebare):

Restul nu stiu, dar sifilisul se ia usor prin sex oral. Stiu de un caz cand tipa l-a luat si l-a dat mai departe tot prin sex oral

| AndreeaWTS a răspuns:

Dar, de ce nu ți-a fost teamă de infectare înainte să-i faci oral?

Toate veniți pe site-ul ăsta doar cu temeri "de după".
Temeri "înainte de", nu aveți niciuna? laughing

| Hela a răspuns:

Bolile sexuale apar in general dupa aproximatic 6 luni. Acum daca o sa iti faci teste de sange, e foarte probabil sa nu arate un rezultat corect.

| CristinaBabu11321 a răspuns:

Pai banuiesc ca daca i-ai facut sex oral il cunosti cat de cat nu? De ce nu il intrebi pe el daca are ceva?