| MayBeWill a întrebat:

Deci,vreau sa fiti seriosi cand rasp la aceasta intrebare. Cand nu vreau sa ejaculez,si ma abtin,ce se intampla cu sperma? adica simt o presiune puternica, si apoi am senzatia ca ma doare burtica, da nu e asa. Vreau un rasp complex.

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Pai nu stiu daca poti sa te mai opresti sau sa mai opresti samanta odata ce ai trecut de un anumit punct... E putin probabil ca trecand de acel punct ceva te mai poate stopa. Nu-i mai putin adevarat ca Da! poti stopa miscarile in partenera ta pentru cateva secunde pana trece "valul" si apoi sa continui. In principiu cand vei ejacula dupa o perioada de genul asta - sperma va fi mai lichida iar reflexul de ejaculare va fi mai puternic decat de obicei. Nu se intampla nimic special. Sigur ai putea sa ai niste mici dureri pentru ca muschii sunt tensionati.

| LineGuide a răspuns:

Nu se intampla nimic, ci pur si simplu incordare prea mare a muschilor, care nu au fost relaxati pentru ca nu s-a executat ejacularea, provoaca o senzatie de incordare si durere totodata, deci este o simpla senzatie ciudata, dar nimic periculos.
Mult noroc!